دسته‌بندی نشده, لباس

چطور بهترین لباس زیر و لباس خواب را تهیه کنیم؟

مهم نیست که کمد، لباس های ما را سرپا نگه داشته است، یک بخش از کمد ما هست که اغلب به عنوان یک عقب ماندگی به چشم می خورد. لباس زیر و خواب ما. مطمئنا ما همه چیز را می دانیم ( از دل برود هر آنکه از دیده رود ). دلیل اینکه به این موارد توجه نمی کنیم، دیده نشدن این لباس هاست. اما دلیل نمی شود که چون این ها، قسمت اصلی پوشاک ما هستند، مهم نباشند. ما از یکی از استالیست های خود، لارن، درخواست کردیم که چند مورد ضروری برای این فصل را معرفی کند، و هم چنین راهنمایی کند که چگونه استایل خوب و راحتی در خانه نیز داشته باشیم.

آپگرید ناگفتنی ها

 

رنگ های کلاسیک مثل: سفید، بی رنگ یا مشکی برای پوشاک روزمره ایده آل هستند و تقریبا زیر همه چیز می توان پوشید. این گونه سوتین ها بسیار راحت هستند به ویژه زمانی که نیاز است گاهی بدون سوتین بخوابید اما نمی خواهید بدون آن باشید. در این گونه شرایط، با لایه نازک و تنفسی خوبی که دارد، شما را راحت نگه می دارد.

استایل در لباس خواب

 

لباس خواب خود را از پارچه های لوکس و راحتی که قادر به خرید آن هستید، تهیه کنید. توجه کنید که علاوه بر لوکس بودن باید با دوام و نرم و لطیف باشد که بتواند شما را راحت نگه دارد. لباس هایی که چاپ های مختلف دارند یا چهارخانه هستند، راهی برای نشان دادن ذوق شخصی شماست مخصوصا زمانی که ترکیب ها را با هم میکس می کنید.

بخش فراموش شده

یک لباس راب، (شبیه یک ژاکت خوب برای پوشیدن در طول روز)، یک بخش عالی برای لباس خواب تان است. یک لباس راب ابریشمی زیبا، می تواند به شما در شروع روزتان کمک کند. علاوه بر این، یک لباس راب، پوشش بیشتری به لباس خواب تان می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *